Kayseri’de ev koltuk takımları, kanepe ve ofis, büro koltuk takımları ile mobilyaları, bahçe mobilyaları, sandalye, masa, köşem koltuk takımı, oturma grubu, chester koltuk takımı, maksi salon koltuk takımı, avangarde koltuk takımı, klasik salon koltuk takımı, modern salon koltuk takımı, çekyat kanepe, baza başlığı, yatak başlıkları, berjer, sehpa, puf, kırlent, koltuk minderi ve yer minderleri; otel koltuk, baza başlığı, yatak, dolapları, düğün salonu, cafe, restorant, resmi kurum mobilyalarının zengin kumaş kartelası (tay tüyü kumaş, saten kumaş, deri döşeme kumaşı, baskılı kumaş, şönil kumaş, kadife kumaş vb.) ile döşeme kumaşı ve deri değişimleri, döşeme kumaşı yenilemeleri, tamirleri, eski koltuk takımları ve kanepelerinize yeni model tasarımları, eski rengine veya kendi istediğiniz renge ahşap boyama (altın varak yaprak vb.) cilalama işlemleri gibi birçok eşyanın tamiri, döşeme kumaşı değişimi,yenileme, kaplama, boyama, bakım, onarım, özel ölçü ve modellerde koltuk, kanepe (özel sipariş) imalatı ve mobilya montajını (demonte)  Kayseri’de 1999 yılından itibaren uzman çalışanlarımız ile işçilik garantisi ile yapmaktayız.

İrtibat numaramızı (0 531 346 7475) arayarak yapılmasını istediğiniz işler hakkında konuşabilir, fikir alış-verişinde bulunabilir, ÜCRETSİZ KEŞİF isteyebilirsiniz. Keşfe gelen arkadaşlarımız sizlere, ne gibi işlemler yapılması gerektiğini, yapılacak işlerin ücretinin ne kadar olduğunu söyleyerek kafanızdaki birçok sorunun cevabını vermiş olacaklardır. Kabul etmeniz durumunda ise gelen ekibimiz tamiri, bakımı, kumaş değişimi veya boyası vb. yapılacak olan eşyalarınızı alarak atölyemize getirmektedirler. NAKLİYE işlemleri de firmamız tarafından tamamen ÜCRETSİZ yapılmaktadır.

Öztürk Döşeme Kayseri olarak değişmez prensibimiz daima kalite, hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslim olmuştur. Başarı ve devamlılığın güvencesi hizmette dürüstlük ve kaliteli iş prensibiyle çalışmakta olan firmamıza göstermiş olduğunuz yakın ilgi, destek ve kazandırmış olduğunuz prestijden dolayı teşekkür ederiz. 1999 yılından itibaren (18 yıldır) olduğu gibi sizlere bugün ve gelecekte de kalite ve güvenden taviz vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz.

KAYSERİ’NİN HER YERİNDE;

Talas Anayurt, Atayurt, Yenidoğan, Bahçelievler, Mevlana Mahallesi, İldem, Beyazşehir, Gesi, Ataşehir, Alpaslan, Yıldırımbeyazıt, Sahabiye, Erkilet, Erciyesevler, Esenyurt, Yıldızevler, Uğurevler, Zümrüt, Nato, Fuzuli, Altınoluk, Sivas Caddesi, Ziyagökalp, Yavuzlar, Gaziosman, Belsin, Yeşilyurt, Mahallesi, Kocasinan, Melikgazi, Yeşilhisar, İncesu, Felahiye, Pınarbaşı, Sarız, Bünyan, Sarıoğlan, Tomarza, Yahyalı, Develi, Akkışla, Özvatan, Hacılar…

SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ.

 

ÜCRETSİZ Keşif ve Danışma için İrtibat Telefon:05313467475

Adres: Yakut Mah. 3842. Sok, D:No:18/A, 38290 Kocasinan/Kayseri